Hoppa till sidans innehåll

Anmälda & Resultat

Månad: År:
Datum Namn Arrangörer Delt Klubb
2017-10-05 - 2017-10-05Veteran OLSjövalla FK981Klubbresultatlista
2017-10-0725manna, individuella öppna klasserIFK Tumba SOK
Tullinge SK
013Klubbresultatlista
2017-10-08KSK-sprintenKinnaströms SK4706Klubbresultatlista
2017-10-0825mannamedelnTullinge SK
IFK Tumba SOK
037Klubbresultatlista
2017-10-11Närnatt Cup, etapp 1Göteborgs SK
Göteborgs Orienteringsförbund
11512Klubbresultatlista
2017-10-12GBG TeknikträningGöteborgs Orienteringsförbund211Klubbanmälningslista
2017-10-13PreO, Natt-DM, GöteborgHallands Orienteringsförbund
OK Löftan
531Klubbanmälningslista
2017-10-14Daladubbeln, individuella öppna klasser lördag Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
01Klubbresultatlista
2017-10-14 - 2017-10-14PreO, OK LöftanOK Löftan
Hallands Orienteringsförbund
712Klubbanmälningslista
2017-10-15Daladubbeln, individuella öppna klasser söndagKorsnäs IF OK
Karlsbyhedens OK
01Klubbresultatlista
2017-10-15FräknefejdenLjungskile FK57710Klubbresultatlista
2017-10-17 - 2017-10-17Finding Lights (Motions-OL)OK Skogshjortarna951Klubbresultatlista
2017-10-18 - 2017-10-18Veteran -OL AlingsåsOK Skogshjortarna911Klubbresultatlista
2017-10-18Närnatt Cup, etapp 2Göteborgs Orienteringsförbund
FK Herkules
15110Klubbresultatlista
2017-10-19Veteran-O GöteborgOK Orinto
OK Landehof
823Klubbresultatlista
2017-10-19GOF NattCup Etapp 2Göteborgs Orienteringsförbund
Frölunda OL
951Klubbresultatlista
2017-10-20AxvallanattaIstrums SK2491Klubbresultatlista
2017-10-21 - 2017-10-21IFK Göteborgs Höstbudkavlen, individuella öppna klasserIFK Göteborg1927Klubbresultatlista
2017-10-22GMOK HöstmedelGöteborg-Majorna OK112030Klubbresultatlista
2017-10-26Närnatt Cup, etapp 3Göteborgs Orienteringsförbund
Tolereds Allmänna IK
7510Klubbstartlista
Informationen är hämtad från Svenska Orienteringsförbundets system Eventor.

Postadress:
Lerums SOK - Orientering
C/o Kent Eriksson, Odenius väg 9
44339 Lerum

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info