Vårserien 2008-Etapp 3fr 2008-05-23 21:07
Startlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2007

Bricka Namn                Klubb                   Start 


H16  (16)       3200 m                  

302449 Vogel, Simon        FK Herkules             11:09 
217237 Karlsson, Emil      OK Alehof               11:11 
239846 Runnby, Viktor      Göteborg-Majorna OK     11:13 
352264 Hinder, Johan       Tolered-Utby Ol-klub    11:15 
       Vakans              Vakant                  11:17 
239869 Hedenström, Patrik  Lerums SOK              11:19 
214316 Jansson, Magnus     Kungälvs OK             11:21 
247943 Samuelsson, Lukas   FK Herkules             11:23 
930630 Narbro-Porath, Kris Tolered-Utby Ol-klub    11:25 
       Vakans              Vakant                  11:27 
258664 Ledelius, Anton     IK Uven                 11:29 
408885 Blick, Johan        OK Alehof               11:31 
362516 Ljungqvist, Martin  Frölunda OL             11:33 
355803 Ehrencrona, Fredrik Tolered-Utby Ol-klub    11:35 
       Vakans              Vakant                  11:37 
247989 Casparsson, Albin   Lerums SOK              11:39 



H14  (14)       3900 m                  

209805 Söderqvist, Jonatha Sjövalla FK             10:52 
258662 Blom, Anton         IK Uven                 10:56 
247974 Karestrand, Leo     FK Herkules             11:00 
246010 Larsson, Rasmus     OK Alehof               11:04 
       Vakans              Vakant                  11:08 
405567 Perleroth, Jakob    OK Landehof             11:12 
 13044 Lindmark, Simon     FK Herkules             11:16 
247968 Lygner, Rasmus      Lerums SOK              11:20 
340226 Petrén, Albin       Kungälvs OK             11:24 
219974 Kjörk, Fredrik      Frölunda OL             11:28 
331297 Hellberg, Nils      FK Herkules             11:32 
408884 Andersson, Emil     OK Alehof               11:36 
       Vakans              Vakant                  11:40 
 30121 Hugoh, Linus        OK Landehof             11:44 



H12  (35)       2700 m                  

258686 Vogel, Marcus       FK Herkules             10:51 
246050 Sjölin, Petter      IK Uven                 10:53 
248223 Hammersberg, Karl   Frölunda OL             10:55 
234779 Bergman, Jacob      Tolered-Utby Ol-klub    10:57 
 13048 Leeman, Emil        OK Alehof               10:59 
340241 Karlsson, Erik      Kungälvs OK             11:01 
400038 Karström, Dennis    FK Herkules             11:03 
362520 Nyman, Mattias      Frölunda OL             11:05 
239860 Powell, Scott       Sävedalens AIK          11:07 
       Vakans              Vakant                  11:09 
234878 Garmer, Felix       Göteborg-Majorna OK     11:11 
340221 Pålsson, Albin      Kungälvs OK             11:13 
355748 Bernhed, Jonatan    FK Herkules             11:15 
226988 Lövstedt, Jacob     Sjövalla FK             11:17 
231210 Vamling, Oskar      Frölunda OL             11:19 
344951 Gabrielsson, John   Sävedalens AIK          11:21 
424725 Hagman, Erik        Lerums SOK              11:23 
345060 Karlsson, Jakob     Göteborg-Majorna OK     11:25 
243465 Hammar, Arvid       FK Herkules             11:27 
 14176 Leman, Filip        Göteborgs Skidklubb     11:29 
       Vakans              Vakant                  11:31 
212503 Wadsten, Filip      OK Landehof             11:33 
214327 Zachrisson, Filip   Kungälvs OK             11:35 
 13974 Renberg, Oscar      FK Herkules             11:37 
239817 Björklund, Erik     Sjövalla FK             11:39 
407281 Arfwedson, Rasmus   Frölunda OL             11:41 
345073 Ollin, Heino        Sävedalens AIK          11:43 
247947 Larsson, Erik       Lerums SOK              11:45 
331693 Norrman, Karl       Göteborg-Majorna OK     11:47 
 14517 Jansson, Jesper     Kungälvs OK             11:49 
234886 Lind, Fredrik       FK Herkules             11:51 
344572 Novak, Max          Frölunda OL             11:53 
226964 Lindqvist, Oskar    Sävedalens AIK          11:55 
       Vakans              Vakant                  11:57 
 14146 Udén, Mattias       Göteborg-Majorna OK     11:59 



H10  (26)       2300 m                  

 13004 Lycke, Joel         Sjövalla FK             10:48 
344489 Flakberg, Joel      IFK Göteborg            10:50 
341888 Olsson, Simon       Sjövalla FK             10:52 
345021 Thelberg, Lorentz   IK Uven                 10:54 
234507 Andrén, Anton       Tolered-Utby Ol-klub    10:56 
209887 Logren, Anders      Sjövalla FK             10:58 
331358 Olsson, Johan       IK Uven                 11:00 
226326 Wadsten, Lukas      OK Landehof             11:02 
234545 Agrell, Carl        Sävedalens AIK          11:04 
214350 Gabrielsson, Benjam Kungälvs OK             11:06 
226930 Yngström, Gustav    Frölunda OL             11:08 
       Vakans              Vakant                  11:10 
209741 Thunberg, Hugo      OK Alehof               11:12 
229500 Stuhlhofer, Otto    OK Landehof             11:14 
409722 Bäcklund, Rasmus    IFK Göteborg            11:16 
243274 Börjeson, Martin Je Göteborg-Majorna OK     11:18 
       Vakans              Vakant                  11:22 
340261 Fransson-Lee, Olive OK Alehof               11:24 
345112 Ljungberg, Hjalmar  Sjövalla FK             11:26 
242255 Magnusson, Anders   OK Landehof             11:28 
345129 Larsson, Jonatan    Sävedalens AIK          11:30 
247940 Langmoen, Martin    Kungälvs OK             11:32 
219956 Lamm, Johan         Frölunda OL             11:34 
       Vakans              Vakant                  11:36 
248908 Fransson-Lee, Dougl OK Alehof               11:38 
344577 Novak, Karel        Frölunda OL             11:40 



D16  (5)        2800 m                  

       Vakans              Vakant                  11:01 
 26199 Karestrand, Amanda  Lerums SOK              11:03 
341741 Westerberg, Emma    Göteborg-Majorna OK     11:05 
405545 Strandberg, Frida   Sävedalens AIK          11:07 
302373 Poka, Eleonor       Tolered-Utby Ol-klub    11:09 



D14  (15)       3300 m                  

244812 Pedersen, Elsa      OK Alehof               10:54 
340244 Brogren, Frida      Kungälvs OK             10:58 
226984 Lövstedt, Caroline  Sjövalla FK             11:02 
352252 Axmalm, Emmeli      Sävedalens AIK          11:10 
340201 Wulfsberg, Lisa     Kungälvs OK             11:14 
302397 Wadman, Marianne    Göteborg-Majorna OK     11:18 
226901 Gustafsson, Stina   Tolered-Utby Ol-klub    11:22 
302426 Spånér, Filippa     Sävedalens AIK          11:26 
405197 Blick, Elin         OK Alehof               11:30 
352266 Jungbjer, Paula     FK Herkules             11:34 
331094 Bilén, Frida        Lerums SOK              11:38 
       Vakans              Vakant                  11:42 
212586 Claesson, Amanda    Sävedalens AIK          11:46 
 14526 Asplund, Julia      Kungälvs OK             11:50 
 16361 Kjellander, Linnea  Göteborg-Majorna OK     11:54 



D12  (26)       2700 m                  

234462 Andrén, Elin        Tolered-Utby Ol-klub    10:54 
209739 Himmelmann, Emma    Sjövalla FK             10:56 
226987 Wahlgren, Elin      Sjövalla FK             10:58 
212504 Rundström, Molly    OK Landehof             11:00 
302353 Wallin, Clara       Sjövalla FK             11:02 
226980 Sander, Ellen       Göteborg-Majorna OK     11:04 
345117 Åberg, Hanna        OK Landehof             11:06 
247942 Axmalm, Jasmine     Sävedalens AIK          11:08 
       Vakans              Vakant                  11:10 
405565 Perleroth, Erika    OK Landehof             11:12 
344586 Norin, Lydia        Frölunda OL             11:14 
226942 Mattsson, Ylva      Tolered-Utby Ol-klub    11:16 
344127 Holmström, Michaela IK Uven                 11:18 
242276 Eliasson, Erika     OK Landehof             11:20 
343236 Köre, Johanna       OK Alehof               11:22 
       Vakans              Vakant                  11:24 
347088 Ahlqvist, Erika     OK Landehof             11:26 
234482 Carlsson, Camilla   Sävedalens AIK          11:28 
209960 Wallinder, Ella     Göteborg-Majorna OK     11:30 
242257 Magnusson, Sara     OK Landehof             11:32 
344589 Blom, Julia         Frölunda OL             11:34 
209963 Söderström, Matilda Göteborgs Skidklubb     11:36 
       Vakans              Vakant                  11:38 
400031 Jonson, Malin       OK Landehof             11:40 
302359 Pettersson, Elin    Sjövalla FK             11:42 
247906 Rosenquist, My      IK Uven                 11:44 



D10  (23)       2300 m                  

 14205 Holl, Rebecca       IFK Göteborg            10:59 
 29415 Sander, Linn        Göteborg-Majorna OK     11:01 
247925 Bernhed, Josefin    FK Herkules             11:03 
344918 Djerf, Emma         Lerums SOK              11:05 
302425 Spånér, Agnes       Sävedalens AIK          11:07 
       Vakans              Vakant                  11:09 
247967 Sellgren, Elvira    Göteborg-Majorna OK     11:11 
344974 Gunnarsson, Maja    Lerums SOK              11:13 
234417 Kylebäck-Wennerlöf, Sävedalens AIK          11:15 
248903 Ullman, Olivia      OK Alehof               11:17 
247941 Markinhuhta, Hilma  Göteborgs Skidklubb     11:19 
247921 Asp, Agnes          FK Herkules             11:21 
302404 Cox, Clara          Lerums SOK              11:23 
 14310 Boquist, Hanna      IK Uven                 11:25 
331278 Jönsson, Cecilia    Göteborg-Majorna OK     11:27 
345142 Söderlund, Madelein Lerums SOK              11:29 
354655 Bergdahl, Julia     Sävedalens AIK          11:31 
       Vakans              Vakant                  11:33 
239891 Wadman, Kerstin     Göteborg-Majorna OK     11:35 
 14171 Jungbjer, Kajsa     FK Herkules             11:37 
330555 Djerf, Klara        Lerums SOK              11:39 
247957 Henriksson, Anna    Sävedalens AIK          11:41 
       Vakans              Vakant                  11:43 



U4  (3)         3200 m      Start: 11:0 

407277 Tedeman, Victor     Frölunda OL             11:00 
258350 Numerius, Malin     Sjövalla FK             11:00 
213837 Samuelsson, Anton   IK Uven                 11:00 



U3  (17)        2700 m      Start: 11:0 

362504 Andreasson, Annie   Frölunda OL             11:00 
 13978 Ingelhag, Nils      Frölunda OL             11:00 
302412 Eckermark, Lovisa   Göteborg-Majorna OK     11:00 
 14174 Söderström, Marcus  Göteborgs Skidklubb     11:00 
247917 Erixon, Elvira      IK Stern                11:00 
247959 Erixon, Anna        IK Stern                11:00 
362578 Flakberg, Eric      IFK Göteborg            11:00 
341737 Köre, Erik          OK Alehof               11:00 
217262 Lindblad, Rikard    OK Alehof               11:00 
217210 Lindblad, Sofia     OK Alehof               11:00 
400019 Jonson, Julia       OK Landehof             11:00 
226960 Granberg, Agnes     Sävedalens AIK          11:00 
234636 Farg, Susanne       Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
234408 Johansson, Fredrik  Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
 13049 Svensson, Anna      OK Alehof               11:00 
 13032 Wingård, Hanna      Kungälvs OK             11:00 
229663 Pettersson-Palm, Al Lerums SOK              11:00 



INSKOLNING  (5) 2000 m      Start: 11:0 

 13009 Udén, Adam          Göteborg-Majorna OK     11:00 
331546 Östman, Jakob       Göteborg-Majorna OK     11:00 
343709 Börjeson, Viktor Je Göteborg-Majorna OK     11:00 
 13001 Carlhammar, Anna    IK Uven                 11:00 
345027 Nordholm, Per       Sävedalens AIK          11:00 



Öppen 2  (3)    2700 m      Start: 11:0 

331224 Thiringer, David    IK Stern                11:00 
331128 Thiringer, Torbjörn IK Stern                11:00 
 13014 Kylebäck, Katarina  Sävedalens AIK          11:00 



H13  (32)       3200 m                  

 30104 Kuhlin, Johannes    Göteborg-Majorna OK     10:52 
247972 Ardarve, Max        Tolered-Utby Ol-klub    10:54 
264504 Gelotte, Tommy      Tolered-Utby Ol-klub    10:56 
209856 Hansson, Tobias     IK Uven                 10:58 
345115 Larsson, Felix      Göteborgs Skidklubb     11:00 
344211 Köre, Jonas         OK Alehof               11:02 
400048 Blide, Magnus       Lerums SOK              11:04 
352265 Hinder, Gustav      Tolered-Utby Ol-klub    11:06 
330640 Frisenstam, Carl    IK Stern                11:08 
262196 Våg, Arvid          Lerums SOK              11:10 
247935 Yngström, Viktor    Frölunda OL             11:12 
241514 Thunberg, Jonas     OK Alehof               11:14 
 14145 Udén, David         Göteborg-Majorna OK     11:16 
331484 Frisenstam, Erik    IK Stern                11:18 
345063 Rydén, Karl         Sjövalla FK             11:20 
341599 Främberg, Anton     Göteborgs Skidklubb     11:22 
340237 Norlin, Rickard     Kungälvs OK             11:24 
951106 Sparrevik, Gustaf   Lerums SOK              11:26 
258658 Boquist, Gustav     IK Uven                 11:28 
258698 Thiringer, Carl     IK Stern                11:30 
       Vakans              Vakant                  11:32 
253824 Hedström, Oscar     Frölunda OL             11:34 
264344 Modig, Karl         OK Alehof               11:36 
950405 Östman, Petter      Göteborg-Majorna OK     11:38 
260933 Mohlin, Anton       IK Stern                11:40 
 13025 Andersson, Axel     Sjövalla FK             11:42 
234888 Strandell, Staffan  Göteborgs Skidklubb     11:44 
244824 Fransson-Lee, Colin OK Alehof               11:46 
247960 Trouvé Raa, Magnus  Lerums SOK              11:48 
264503 Hermansson, Pontus  Tolered-Utby Ol-klub    11:50 
 13011 Clarke, William     IK Stern                11:52 
       Vakans              Vakant                  11:54 



D13  (27)       3000 m                  

229962 Jansson Mattsson, S Frölunda OL             10:51 
247985 Strandfors, Corneli IK Uven                 10:53 
331149 Härd, Christina     Göteborgs Skidklubb     10:55 
345120 Kampe, Clara        Sjövalla FK             10:57 
345099 Hallel, Jennifer    Sjövalla FK             10:59 
258677 Helmertz, Sofia     FK Herkules             11:01 
214367 Pålsson, Klara      Kungälvs OK             11:03 
331198 Anderson, Johanna   Lerums SOK              11:05 
242225 Stuhlhofer, Felicia OK Landehof             11:07 
       Vakans              Vakant                  11:09 
214364 Bergstrand, Linnea  Kungälvs OK             11:11 
345047 Hedström, Lina      Lerums SOK              11:13 
362515 Sjöblom, Cherie     Frölunda OL             11:15 
408887 Karlsson, Tilda     OK Alehof               11:17 
 14531 Andreasson, Sofia   Kungälvs OK             11:19 
345066 Martinsson, Helena  Sjövalla FK             11:21 
       Vakans              Vakant                  11:23 
950907 Fröstad, Danielle   Kungälvs OK             11:25 
239827 Karestrand, Ida     Lerums SOK              11:27 
 14175 Leman, Lovisa       Göteborgs Skidklubb     11:29 
247994 Samuelsson, Ella    FK Herkules             11:31 
258006 Asp, Matilda        Kungälvs OK             11:33 
344921 Djerf, Hanna        Lerums SOK              11:35 
248202 Björnberg, Freja    Frölunda OL             11:37 
       Vakans              Vakant                  11:39 
247950 Langmoen, Minda     Kungälvs OK             11:41 
302357 Pettersson, Erica   Sjövalla FK             11:43 



DU1  (35)       2200 m      Start: 11:0 

362509 Novak, Maria        Frölunda OL             11:00 
344571 Kalméus, Lisa       Frölunda OL             11:00 
 14788 Kalméus, Maria      Frölunda OL             11:00 
 13002 Perols, Amanda      Göteborg-Majorna OK     11:00 
 29057 Wallinder, Klara    Göteborg-Majorna OK     11:00 
344137 Karlsson, Sara      Göteborg-Majorna OK     11:00 
 13050 Sandegård, Elsa     Göteborgs Skidklubb     11:00 
 13038 Lundqvist, Carolina Kungälvs OK             11:00 
 13039 Argvedas Sundlin, M Kungälvs OK             11:00 
 14520 Hermansson, Elin    Kungälvs OK             11:00 
 14449 Svensson, Josefina  Kungälvs OK             11:00 
340222 Gabrielsson, Hanna  Kungälvs OK             11:00 
 13031 Andersson, Mathilda Kungälvs OK             11:00 
263520 Moqvist, Selma      Lerums SOK              11:00 
229325 Zachrisson, Elin    Lerums SOK              11:00 
408888 Andersson, Ida      OK Alehof               11:00 
229957 Karlsson, Emma      OK Landehof             11:00 
400042 Lund, Frida         Sävedalens AIK          11:00 
 13013 Lund, Paulina       Sävedalens AIK          11:00 
229708 Lundmark, Ida       Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
234796 Nyström, Malva      Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
258691 Friman, Moa         Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
426136 Richert, Ebba       OK Landehof             11:00 
426137 Köhler, Filippa     OK Landehof             11:00 
229640 Moqvist, Selma      Lerums SOK              11:00 
345038 Logren, Maria       Sjövalla FK             11:00 
341921 Himmelmann, Linn    Sjövalla FK             11:00 
 13034 Leander, Fanny      OK Landehof             11:00 
 13035 Leander, Alicia     OK Landehof             11:00 
213810 Callderyd, Linn     IK Uven                 11:00 
 13017 Cederström, Lousie  Sjövalla FK             11:00 
 13006 Wigerstedt, Sigrid  Sävedalens AIK          11:00 
423422 Hermenius, Frida    Frölunda OL             11:00 
331160 Sjölin, Stina       IK Uven                 11:00 
231235 Åberg, Klara        OK Landehof             11:00 



HU1  (32)       2200 m      Start: 11:0 

243717 Hammar, Nils        FK Herkules             11:00 
344580 Blom, Axel          Frölunda OL             11:00 
362510 Johannesson, Alvin  Frölunda OL             11:00 
231331 Lamm, Martin        Frölunda OL             11:00 
 13043 Olsson, William     Göteborgs Skidklubb     11:00 
400034 Thiringer, Erik     IK Stern                11:00 
 13037 Ivarsson, Andreas   Kungälvs OK             11:00 
 14424 Hermansson, Axel    Kungälvs OK             11:00 
229659 Aspljung, Albin     Lerums SOK              11:00 
229602 Cox, Oscar          Lerums SOK              11:00 
 13046 Jaanson, Hampus     OK Alehof               11:00 
234639 Johansson, Simon    Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
 11036 Lindborg, Hampus    Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
247930 Hinder, Petter      Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
260902 Westerdahl, Jonatha Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
229505 Hök, Oscar          Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
231165 Johansson, Adam     Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
247992 Friman, Gustav      Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
 13015 Grönberg, Fredrik   Sävedalens AIK          11:00 
426138 Carlsson, Victor    OK Landehof             11:00 
426139 Blom, Rasmus        OK Landehof             11:00 
424726 Sturesson, Gabriel  Lerums SOK              11:00 
 14134 Falk, Felix         FK Herkules             11:00 
 14206 Holl, Rasmus        IFK Göteborg            11:00 
231238 Malmberg, Jesper    Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
229367 Bohlin, Oskar       Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
213838 Thelberg, Ludvig    IK Uven                 11:00 
 11021 Olsson, Adam        Sjövalla FK             11:00 
426134 Ohlsson, David      OK Landehof             11:00 
426135 Källström, Filip    OK Landehof             11:00 
423421 Hermenius, Albin    Frölunda OL             11:00 
424748 Fransson, Simon     Tolered-Utby Ol-klub    11:00 



DU2  (21)       2300 m      Start: 11:0 

247979 Persson, Rebecka    FK Herkules             11:00 
 13973 Renberg, Emma       FK Herkules             11:00 
345034 Hall, Evelina       FK Herkules             11:00 
248206 Tedeman, Maria      Frölunda OL             11:00 
 27661 Andersson, Frida    Göteborg-Majorna OK     11:00 
231105 Sellgren, Alva      Göteborg-Majorna OK     11:00 
 27594 Widner, Sandra      Göteborg-Majorna OK     11:00 
405583 Eckermark, Viola    Göteborg-Majorna OK     11:00 
342409 Lago, Isabella      Göteborg-Majorna OK     11:00 
344044 Kjellander, Alice   Göteborg-Majorna OK     11:00 
345107 Snijder, Janneke    IK Uven                 11:00 
426250 Mitra, Shaoli       IFK Göteborg            11:00 
342389 Lorén, Emelie       OK Landehof             11:00 
234403 Nordholm, Anna      Sävedalens AIK          11:00 
352262 Granath, Ellen      Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
352257 Friman, Ida         Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
426140 Roos, Emmelie       OK Landehof             11:00 
229601 Jansson, Amanda     Lerums SOK              11:00 
 13007 Widén, Tove         Frölunda OL             11:00 
 13018 Berntsson, Ellen    Sjövalla FK             11:00 
258670 Pettersson-Palm, Ka Lerums SOK              11:00 



HU2  (38)       2300 m      Start: 11:0 

 13042 Lindmark, Niklas    FK Herkules             11:00 
227876 Jonasson, Tim       Frölunda OL             11:00 
330547 Jönsson, Daniel     Göteborg-Majorna OK     11:00 
 13010 Perols, Anton       Göteborg-Majorna OK     11:00 
344189 Norrman, Hannes     Göteborg-Majorna OK     11:00 
 30137 Kollén, Johan       IF Marin Väst           11:00 
302386 Cahlin, Fredrik     IF Marin Väst           11:00 
302387 Ekholm, Felix       IF Marin Väst           11:00 
 14188 Kylin, Carl         IF Marin Väst           11:00 
343212 Carlhammar, Simon   IK Uven                 11:00 
344178 Carlsson, David     IK Uven                 11:00 
 13960 Bäcklund, Tim       IFK Göteborg            11:00 
 13040 Sjöberg, Robert     Kungälvs OK             11:00 
229668 Melkstam, Vilhelm   Lerums SOK              11:00 
405582 Karlholm, Gustav    Lerums SOK              11:00 
258666 Sparrevik, Niclas   Lerums SOK              11:00 
234851 Hjortmarker, Sebast Lerums SOK              11:00 
 13022 Sivengård, Fabian   Sjövalla FK             11:00 
 13023 Zimmerman, Karl     Sjövalla FK             11:00 
345291 Pikkarainen, Marcus Sjövalla FK             11:00 
424749 Kylebäck-Wennerlöf, Sävedalens AIK          11:00 
424719 Falk, Alexander     Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
229677 Forsberg, Ossian    Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
234676 Lahti, Gustav       Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
234447 Lundmark, Jesper    Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
229989 Westerdahl, Jakob   Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
209722 Braun, Marcus       Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
229605 Jansson, Lucas      Lerums SOK              11:00 
 13036 Svensson, Daniel    FK Herkules             11:00 
 13033 Leander, Joel       OK Landehof             11:00 
234617 Berggren, Carl      Tolered-Utby Ol-klub    11:00 
213801 Solvold, Daniel     IK Uven                 11:00 
248209 Hammersberg, Olof   Frölunda OL             11:00 
 13016 Cederström, Viktor  Sjövalla FK             11:00 
 13020 Berntsson, Albin    Sjövalla FK             11:00 
343101 Engström, Tobias    IK Uven                 11:00 
 13030 Kangas, William     IK Uven                 11:00 
424750 Fransson, Linus     Tolered-Utby Ol-klub    11:00