Lerumsträffen 2009to 2009-09-17 23:10
Startlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2007

Nr.  Bricka Namn              Dst Klubb                       Start 


H80  (8)  2660 m         Startplats 1             

      19556 Stig Engström      20 OK Skogshjortarna        10:26:00 
      11063 Sven Åke Petterss   6 Kungälvs OK              10:28:00 
      11003 Ture Gunnarsson     6 Göteborg-Majorna OK      10:30:00 
     260901 Hugo Krause         6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:32:00 
      24897 Yngve Hederström   20 OK Skogshjortarna        10:34:00 
      14256 Arne Sandström      6 IK Stern                 10:36:00 
      14008 Bengt Borg          6 Göteborg-Majorna OK      10:38:00 
      14000 Gustav Elvmyr       6 Göteborgs Spårvägars G   10:40:00 



H75  (11) 3010 m         Startplats 1             

     260920 Gösta Cederin       6 Göteborg-Majorna OK      10:00:00 
      26534 Gunnar Larsson      2 Uddevalla IS             10:02:00 
      19987 Åke Johansson      20 Trollhättans SOK         10:04:00 
      14086 Leif Berg           6 Göteborg-Majorna OK      10:06:00 
      14722 Sten Carlsson       6 Sävedalens AIK           10:08:00 
      11004 Björn Broman        6 Göteborg-Majorna OK      10:10:00 
      13999 Erik Johansson      6 Göteborgs Spårvägars G   10:12:00 
      14328 Carl-Henrik Hallb   6 IK Uven                  10:14:00 
      11002 Jonny Blomqvist     6 Göteborg-Majorna OK      10:16:00 
      11055 Rolf Forsman        6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:18:00 
      14723 Leif Edsand         6 Sävedalens AIK           10:20:00 



H70  (13) 4200 m         Startplats 1             

      11016 Agne Östensson      6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:01:00 
      14333 Ingemar Alfredsso   6 IK Uven                  10:03:00 
      15861 Bengt Hallén       20 Trollhättans SOK         10:05:00 
      14732 Nils-Olov Torsell   6 Sävedalens AIK           10:07:00 
      36470 Göran Olofsson      7 Fjärås AIK               10:09:00 
      26326 Matts Mattsson      2 OK Gipen                 10:11:00 
     260914 Lennart Bernhed     6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:13:00 
      14311 Roland Aasa         6 IK Uven                  10:15:00 
      29944 Lennart Nyman      20 Hestra IF                10:17:00 
      14504 Andre Alexanderss   6 Kungälvs OK              10:19:00 
      14727 Roland Brandshage   6 Sävedalens AIK           10:21:00 
      12446 Kurt Rydin         20 OK Tranan                10:23:00 
     225123 Gunnar Bylund      20 Rydboholms SK            10:25:00 



H65  (31) 4200 m         Startplats 1             

      38675 Olle Hermansson    20 IK Ymer                  10:16:00 
      25053 Melvin Kristianse   7 IF Rigor                 10:18:00 
      26328 Tore Pettersson     2 OK Gipen                 10:20:00 
      14264 Hans Johansson      6 IK Stern                 10:22:00 
     344936 Bo Leuchovius       6 Göteborg-Majorna OK      10:24:00 
     242277 Gunnar Vallin       6 OK Landehof              10:26:00 
     213904 Arne Pedersen         Mariager Fjord OK        10:28:00 
      33629 Lars Tuvesson      20 Ulricehamns OK           10:30:00 
      15819 Lars Olof Lannfel  20 OK Skogshjortarna        10:32:00 
      14207 Christer Westberg   6 IFK Göteborg             10:34:00 
      14028 Ingvar Ottosson     6 Göteborg-Majorna OK      10:36:00 
     351745 Toivo Voudinmäki   20 Mullsjö SOK              10:38:00 
      30099 Ivan Ernvid        20 Nitta IF                 10:40:00 
     424968 Thomas Kleist      23 Boxholm-Mjölby OL        10:42:00 
      15015 Lennart Höije      15 OK Ravinen               10:44:00 
      14250 Henrik Hvoslef      6 IK Stern                 10:46:00 
      14030 Sune Mentor         6 Göteborg-Majorna OK      10:48:00 
      11508 Bengt Börjesson     6 OK Alehof                10:50:00 
      26403 Mårten Svensson     2 Stångenäs AIS            10:52:00 
     243127 Percy Carlsson      6 Göteborgs Spårvägars G   10:54:00 
     540323 Hans Persson       18 OK Älgen                 10:56:00 
      15821 Ronny Andersson    20 OK Skogshjortarna        10:58:00 
      14209 Ingemar Lindblom    6 IFK Göteborg             11:00:00 
      14018 Bengt Inghammar     6 Göteborg-Majorna OK      11:02:00 
      30808 Sven Erik Sjöholm  20 Mullsjö SOK              11:04:00 
     501513 Dag Lorén          20 OK Frisene               11:06:00 
     244996 Rune Arvidsson     20 Markbygdens OK           11:08:00 
     227878 Roland Nilsson     20 Falköpings AIK           11:10:00 
      14266 Stig-Ove Toll       6 IK Stern                 11:12:00 
      14122 Kenneth Rosén       6 Göteborg-Majorna OK      11:14:00 
      14594 Lars Finbom         6 OK Landehof              11:16:00 



H60  (29) 4650 m         Startplats 1             

      36530 Christer Elfsberg  18 Kristinehamns OK         10:01:00 
      11367 Kurt-åke Karlsson   6 Sjövalla FK              10:03:00 
      14332 Bengt-Rune Wallst   6 IK Uven                  10:05:00 
     550523 Rune Sandberg       2 Uddevalla OK             10:07:00 
      11045 Claes Lindegårdh    6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:09:00 
      14408 Jan Larsson         6 Sävedalens AIK           10:11:00 
      33537 Bo Hjalmarsson     20 Gällstadbygdens SOK      10:13:00 
      14267 Lennart Almström    6 IK Stern                 10:15:00 
      30510 Bengt Mattsson     20 OK Orinto                10:17:00 
     264508 Staffan Broberg     6 IF Marin Väst            10:19:00 
      15705 Jörgen Fransson    14 Emmaboda Verda OK        10:21:00 
      11545 Sten Olsson         6 OK Alehof                10:23:00 
      44562 Ingmar Olsson      20 Herrljunga SK            10:25:00 
      30302 Olof Karlsson       2 Uddevalla OK             10:27:00 
     331329 Ted Liivrand       20 OK Skogshjortarna        10:29:00 
     213932 Niels Jörgen Iver     Mariager Fjord OK        10:31:00 
     407267 Anders Björnberg    6 Frölunda OL              10:33:00 
      16830 Lars-Olof Rönnqvi   7 OK Löftan                10:35:00 
      14150 Bertil Hermansson   2 Stenungsunds OK          10:37:00 
      14206 Hans Morgan Carls   6 IFK Göteborg             10:39:00 
      11354 Jukka Rankanen      6 Sjövalla FK              10:41:00 
      36479 Kent Jogeland      20 IK Ymer                  10:43:00 
     356093 Johnny Karlsson     2 Uddevalla OK             10:45:00 
      11032 Thomas Åberg        6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:47:00 
     724000 Lars-Göran Axmalm   6 Sävedalens AIK           10:49:00 
      19235 Benny Ivarsson      7 Fjärås AIK               10:51:00 
      11006 Lars Mathiasson     6 IK Stern                 10:53:00 
     840301 Carl-Henry Anders  20 OK Orinto                10:55:00 
      17205 Stefan G Larsson   14 OK Njudung               10:57:00 



H55  (8)  4860 m         Startplats 1             

      14440 Ulf Peterson        6 Kungälvs OK              10:00:00 
      14031 Torbjörn Olsson     6 Göteborg-Majorna OK      10:02:00 
      28213 Björn Pettersson   20 Ulricehamns OK           10:04:00 
      14270 Sten Blomström      6 IK Stern                 10:06:00 
      19237 Jan Carlsson        6 IFK Göteborg             10:08:00 
     501109 Per Ivarsson       20 Trollhättans SOK         10:10:00 
      14771 Stefan Janslätt     6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:12:00 
      11318 Yngve Norell        6 Frölunda OL              10:14:00 



H50  (21) 5690 m         Startplats 1             

     213921 Jens Christensen      Mariager Fjord OK        10:06:00 
     362518 Stefan Sjöblom      6 Frölunda OL              10:08:00 
     217293 Bo Hermansson       6 Göteborg-Majorna OK      10:10:00 
     560703 Ulf Palmér         20 Ulricehamns OK           10:12:00 
     345041 Ingemar Strandell   6 Göteborgs Skidklubb      10:14:00 
     213924 Jörn Blom             Mariager Fjord OK        10:16:00 
     570615 Torbjörn Halvarss   7 Fjärås AIK               10:18:00 
      30178 Henrik Carlsson     6 IK Uven                  10:20:00 
     260998 Per Gustafsson     20 Ryda SK                  10:22:00 
      15886 Conny Sahlin       20 Vänersborgs SK           10:24:00 
      19519 Ulf Sjödin         20 OK Skogshjortarna        10:26:00 
     213910 Poul Hansen           Mariager Fjord OK        10:28:00 
     405542 Martin Eickhoff     6 Sävedalens AIK           10:30:00 
      14107 Mats Strandhagen    6 Göteborg-Majorna OK      10:32:00 
      26167 Magnus Uppström     6 FK Herkules              10:34:00 
     258688 Torbjörn Almgren    6 Göteborgs Skidklubb      10:36:00 
     213912 Helge Sögård          Mariager Fjord OK        10:38:00 
     429780 Pierre Karlsson     6 OK Alehof                10:40:00 
      14044 Bengt Nilsson       6 Göteborg-Majorna OK      10:42:00 
            Vakans                Vakant                   10:44:00 
     263754 Jan Ivarsson       20 OK Skogshjortarna        10:46:00 



H45  (34) 6260 m         Startplats 1             

      14167 Mikael Jungbjer     6 Göteborgs Skidklubb      10:01:00 
      46738 Kent Klasson       20 Hestra IF                10:03:00 
     214225 Leif Moberg        20 Vänersborgs SK           10:05:00 
     302594 Hans Voksepp       20 OK Skogshjortarna        10:07:00 
      26162 Magnus Wide         6 FK Herkules              10:09:00 
     306490 Jörgen Hallén      20 Trollhättans SOK         10:11:00 
     331796 Leif Hagman         6 IK Uven                  10:13:00 
     302451 Per-Arne Wahlgren   6 Sjövalla FK              10:15:00 
     231263 Magnus Karlsson 1   6 OK Landehof              10:17:00 
            Vakans                Vakant                   10:19:00 
     354399 Stefan Gustafsson   6 IFK Göteborg             10:21:00 
     640124 Kjell Einarsson    20 OK Skogshjortarna        10:23:00 
      14661 Christer Carlsson   6 Sävedalens AIK           10:25:00 
     239875 Håkan Wåhlander     6 Frölunda OL              10:27:00 
      17083 Bertil Åkesson     20 Markbygdens OK           10:29:00 
     341026 Jens Lindström     20 Tibro OK                 10:31:00 
     610807 Andrew Lago         6 Göteborg-Majorna OK      10:33:00 
     610307 Thomas Attfors      6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:35:00 
     214368 Sven-Olof Pålsson   6 Kungälvs OK              10:37:00 
      33407 Nils-Olof Larsson  20 Vänersborgs SK           10:39:00 
     362061 Hans Lindgren      20 OK Skogshjortarna        10:41:00 
      11313 Ragnar Uppström     6 FK Herkules              10:43:00 
     427848 Stefan Hornebrant  20 Trollhättans SOK         10:45:00 
      26198 Johan Byström       6 KFUK-KFUM IA Göteborg    10:47:00 
     260940 Ulf Wallin          6 Sjövalla FK              10:49:00 
     242212 Göran Stuhlhofer    6 OK Landehof              10:51:00 
     213917 Klaus Wolsing         Mariager Fjord OK        10:53:00 
     620706 Per Flakberg        6 IFK Göteborg             10:55:00 
     429854 Mats G Andersson   20 OK Skogshjortarna        10:57:00 
     243717 Stefan Hammar       6 FK Herkules              10:59:00 
      30547 Bengt Grewin        6 Frölunda OL              11:01:00 
     632802 Jörgen Ekman       18 Västvärmlands OK         11:03:00 
      11021 Magnus Ohlsson      6 Sjövalla FK              11:05:00 
      14059 Ulf Andersson       6 Göteborg-Majorna OK      11:07:00 



H45 MOTIO 5170 m         Startplats 1 Start: 10:0 

     344588 Peter Hammersberg   6 Frölunda OL              10:00:00 



H40  (15) 6650 m         Startplats 1             

     344587 Carl Norin          6 Frölunda OL              10:01:00 
     671206 Jim Axmalm          6 Sävedalens AIK           10:03:00 
      11061 Anders Yngström     6 Göteborg-Majorna OK      10:05:00 
     651215 Leif Einarsson      6 Kungälvs OK              10:07:00 
     400007 Erik Ruotsalainen   6 FK Herkules              10:09:00 
     231396 Thomas Borne        6 Frölunda OL              10:11:00 
      14676 Mattias Bååth       6 Sävedalens AIK           10:13:00 
      25115 Anders Larsson     20 Vänersborgs SK           10:15:00 
            Vakans                Vakant                   10:17:00 
     213905 Ole Praestgård        Mariager Fjord OK        10:19:00 
      14074 Richard Blom        6 Frölunda OL              10:21:00 
      14691 Henrik Nordholm     6 Sävedalens AIK           10:23:00 
     681123 Johan Otterström    6 Göteborg-Majorna OK      10:25:00 
      25671 Ulf Danielsson      2 Åmåls OK                 10:27:00 
      11327 Magnus Bernhed      6 FK Herkules              10:29:00 



H35  (11) 7140 m         Startplats 1             

     226963 Peter Lekberg       6 Sävedalens AIK           10:31:00 
     209717 Lars Kullman        6 OK Alehof                10:33:00 
     345037 Klas Åström         6 FK Herkules              10:35:00 
      11090 Richard Sott        6 Frölunda OL              10:37:00 
     421585 Anders Ling        14 Jönköpings OK            10:39:00 
     205061 Kristian Adolfsso  20 IK Ymer                  10:41:00 
      14776 Örjan Emanuelsson   6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:43:00 
     226998 Erik Lauri          6 FK Herkules              10:45:00 
      10992 Anders Arfwedson    6 Frölunda OL              10:47:00 
      25103 Jonas Gustafsson   20 Vänersborgs SK           10:49:00 
      11363 Thomas Karlsson     6 Sjövalla FK              10:51:00 



H35 MOTIO 6420 m         Startplats 1 Start: 10:0 

     302441 Niklas Larsson      6 IK Uven                  10:00:00 
      30115 Sven Eriksson       6 OK Landehof              10:00:00 
     234978 Torbjörn Saetre     6 OK Landehof              10:00:00 



H21  (25) 7810 m         Startplats 1             

     979798 Klas Dalberg        6 Göteborg-Majorna OK      10:00:00 
     880119 Mattias Nilsson    20 Vänersborgs SK           10:02:00 
     247856 Robert Sundström    7 FK Friskus Varberg       10:04:00 
     555657 Måns Faxén         14 Växjö OK                 10:06:00 
     781002 Andréas Thern       6 IFK Göteborg             10:08:00 
      11033 Niklas Åberg        6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:10:00 
     234858 Roger Lundin        6 FK Herkules              10:12:00 
     620701 Magnus Ullman       6 OK Alehof                10:14:00 
     830202 Johnny Hålsjö       6 Göteborg-Majorna OK      10:16:00 
      11588 Martin Ahlqvist     6 Frölunda OL              10:18:00 
     860712 Erik Johansson     20 Falköpings AIK           10:20:00 
     260826 Joakim Axelsson     2 OK Skogsmunken           10:22:00 
            Vakans                Vakant                   10:24:00 
     866866 Johan Greger Lars   6 IFK Göteborg             10:26:00 
      11012 Per-Åke Bastestad   6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:28:00 
     880513 Anton Hemlin        6 IK Uven                  10:30:00 
     880305 Marcus Ullman       6 OK Alehof                10:32:00 
     740002 Jonas Lundberg      6 Göteborg-Majorna OK      10:34:00 
     880207 Daniel Larsson     20 Vänersborgs SK           10:36:00 
      29954 Johan Ingemarsson   7 FK Friskus Varberg       10:38:00 
     831215 Rickard Holmqvist  20 Hestra IF                10:40:00 
     409724 Roine Pettersson    6 IFK Göteborg             10:42:00 
     678678 Jari Williamsson    6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:44:00 
     800810 Fredrik Weihard     6 Sävedalens AIK           10:46:00 
      11570 Anders Lövgärd      6 OK Alehof                10:48:00 



H20  (1)  7140 m         Startplats 1             

      14372 Jonas Hemlin        6 IK Uven                  10:04:00 



H18  (2)  6650 m         Startplats 1             

     260906 Johan Attfors       6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:00:00 
     921105 Mats Halvarsson     7 Fjärås AIK               10:02:00 



H16  (1)  5150 m         Startplats 1             

     248222 Hampus Hammersber   6 Frölunda OL              10:01:00 



H14  (9)  4170 m         Startplats 1             

     247935 Viktor Yngström     6 Frölunda OL              10:01:00 
     345073 Heino Ollin         6 Sävedalens AIK           10:03:00 
     424712 Arvid Hammar        6 FK Herkules              10:05:00 
     258658 Gustav Boquist      6 IK Uven                  10:07:00 
     344951 John Gabrielsson    6 Sävedalens AIK           10:09:00 
     234886 Fredrik Lind        6 FK Herkules              10:11:00 
     227876 Tim Jonasson        6 Frölunda OL              10:13:00 
     966626 Oskar Lindqvist     6 Sävedalens AIK           10:15:00 
     400038 Dennis Karström     6 FK Herkules              10:17:00 



H12  (8)  2840 m         Startplats 1             

     248223 Karl Hammersberg    6 Frölunda OL              10:01:00 
     331358 Johan Olson         6 IK Uven                  10:03:00 
     344489 Joel Flakberg       6 IFK Göteborg             10:05:00 
     226930 Gustav Yngström     6 Frölunda OL              10:07:00 
     229500 Otto Stuhlhofer     6 OK Landehof              10:09:00 
     407281 Rasmus Arfwedson    6 Frölunda OL              10:11:00 
     340221 Albin Pålsson       6 Kungälvs OK              10:13:00 
            Mikael Lind         6 FK Herkules              10:15:00 



H10  (5)  2170 m         Startplats 1             

     243465 Nils Hammar         6 FK Herkules              10:01:00 
     429833 Ville Grahn         6 IK Uven                  10:03:00 
     500522 Axel Åkesson       20 Markbygdens OK           10:05:00 
     400040 Jonas Lauri         6 FK Herkules              10:07:00 
     248209 Olle Hammersberg    6 Frölunda OL              10:09:00 



D75  (3)  2660 m         Startplats 1             

      28677 Inga-Lisa Johanss   7 Fjärås AIK               10:03:00 
      14037 Vera Lång           6 Göteborg-Majorna OK      10:05:00 
      14729 Anna-Lisa Berglun   6 Sävedalens AIK           10:07:00 



D70  (5)  2660 m         Startplats 1             

      14327 Inger Hallberg      6 IK Uven                  10:12:00 
      10272 Anita Andersson     7 Fjärås AIK               10:14:00 
      18844 Vivi-Anne Bylund   20 Rydboholms SK            10:16:00 
      14326 Gunnel Börjesson    6 IK Uven                  10:18:00 
      14439 Gull-Britt Grönbe   6 Kungälvs OK              10:20:00 



D65  (10) 3010 m         Startplats 1             

      30800 Kaarina Voudinmäk  20 Mullsjö SOK              10:01:00 
     214392 Ann-Britt Björkma   6 Kungälvs OK              10:03:00 
      25599 Britt Rangert      14 Växjö AIS                10:05:00 
      38808 Ingrid Hermansson  20 IK Ymer                  10:07:00 
     226999 Christina Schedwi   6 FK Herkules              10:09:00 
      30100 Kerstin Ernvid     20 Nitta IF                 10:11:00 
      14421 Lilian Samuelsson   6 Kungälvs OK              10:13:00 
      10266 Ann-Catrine Ahlst   7 Fjärås AIK               10:15:00 
      30143 Lisbeth Bernhed     6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:17:00 
      14595 Birgitta Parkner    6 OK Landehof              10:19:00 



D60  (15) 3340 m         Startplats 1             

      44556 Inger Holmstrand   20 Herrljunga SK            10:14:00 
      14289 Ann-Britt Johanss   6 IK Stern                 10:16:00 
      15828 Anita Andersson    20 OK Skogshjortarna        10:18:00 
     213922 Rigmor Schou          Mariager Fjord OK        10:20:00 
     727645 Margareta Larsson  14 OK Njudung               10:22:00 
      14738 Lotta Börjesson     6 Sävedalens AIK           10:24:00 
      15039 Eva Höije          15 OK Ravinen               10:26:00 
      15820 Barbro Andersson   20 OK Skogshjortarna        10:28:00 
      14043 Elisabeth Rosén     6 Göteborg-Majorna OK      10:30:00 
      11311 Ingrid Rex Wallst   6 IK Uven                  10:32:00 
      15720 Gun-Britt Fransso  14 Emmaboda Verda OK        10:34:00 
      14453 Gunnel Steen        6 Kungälvs OK              10:36:00 
      19530 Kristina Andersso  20 OK Skogshjortarna        10:38:00 
     213903 Ansa McLassen         Mariager Fjord OK        10:40:00 
      11546 Ingegerd Olsson     6 OK Alehof                10:42:00 



D55  (8)  3880 m         Startplats 1             

      11005 Solveig Hedenblom   6 Sjövalla FK              10:19:00 
     247961 Eva Blomström       6 IK Stern                 10:21:00 
     213919 Inge Iversen          Mariager Fjord OK        10:23:00 
      11319 Maria Norell        6 FK Herkules              10:25:00 
      11373 Eva Thörnblom       6 Sjövalla FK              10:27:00 
      14380 Karin Axelsson      6 IK Uven                  10:29:00 
     213911 Elizabeth Borchho     Mariager Fjord OK        10:31:00 
      11029 Ann-Kristin Linde   6 Tolered-Utby Ol-klubb    10:33:00 



D55 MOTIO 3150 m         Startplats 1 Start: 10:0 

      14212 Inger Eismark       6 IFK Göteborg             10:00:00 
      37573 Eva-Maj Johansson  20 Markbygdens OK           10:00:00 
     263751 Harriet Andersson  20 OK Skogshjortarna        10:00:00 
      26308 Birgit Ljung        2 OK Gipen                 10:00:00 



D50  (6)  3880 m         Startplats 1             

     998812 Marie-Louise Karl   4 Svaide-Roma SOK          10:00:00 
     247908 Gunilla Carlsson    6 FK Herkules              10:02:00 
     405541 Susanne Eickhoff    6 Sävedalens AIK           10:04:00 
     356097 Eva Karlsson        2 Uddevalla OK             10:06:00 
      11543 Monika Nilsson      6 OK Alehof                10:08:00 
     247946 Silke Klick         6 IK Stern                 10:10:00 



D45  (7)  4200 m         Startplats 1             

      33406 Annette Falck-Lar  20 Vänersborgs SK           10:01:00 
     345020 Karin Bergdahl      6 Sävedalens AIK           10:03:00 
      30103 Åsa Nyberg          6 Göteborg-Majorna OK      10:05:00 
      15887 Britta Sahlin      20 Vänersborgs SK           10:07:00 
      19520 Anna Sjödin        20 OK Skogshjortarna        10:09:00 
      14367 Annika Aasa         6 IK Uven                  10:11:00 
      30107 Lena Larsson        6 Göteborg-Majorna OK      10:13:00 



D45 MOTIO 3150 m         Startplats 1 Start: 10:0 

      14172 Yvonne Jungbjer     6 Göteborgs Skidklubb      10:00:00 
      44563 Susanne Olsson     20 Herrljunga SK            10:00:00 
      26197 Anna Durgé          6 KFUK-KFUM IA Göteborg    10:00:00 
     214226 Elisabet Lanhamma  20 Vänersborgs SK           10:00:00 



D40  (9)  4250 m         Startplats 1             

      30117 Anna Eriksson       6 OK Landehof              10:00:00 
     260924 Lena Carlsson       6 Göteborg-Majorna OK      10:02:00 
     213930 Laila Praestgård      Mariager Fjord OK        10:04:00 
     660628 Suzy Larsson       20 OK Skogshjortarna        10:06:00 
     260915 Malin Årebäck       6 Göteborg-Majorna OK      10:08:00 
      11349 Anna Abrahamsson    6 FK Herkules              10:10:00 
      14714 Agneta Nordholm     6 Sävedalens AIK           10:12:00 
      14066 Lena Blom           6 Göteborg-Majorna OK      10:14:00 
            Vakans                Vakant                   10:16:00 



D35  (9)  4670 m         Startplats 1             

      13956 Cecilia Flakberg    6 IFK Göteborg             10:01:00 
            Vakans                Vakant                   10:03:00 
      36961 Kristin Olsson      6 OK Alehof                10:05:00 
     341059 Angelica Brandqvi  20 Tibro OK                 10:07:00 
      14098 Åsa Nordberg        6 Göteborg-Majorna OK      10:09:00 
      11509 Ellinor Johansson   6 OK Alehof                10:11:00 
     345033 Anna Säfsten        6 FK Herkules              10:13:00 
      14649 Hanna Axmalm        6 Sävedalens AIK           10:15:00 
     431347 Karin Kullman       6 OK Alehof                10:17:00 



D35 MOTIO 4110 m         Startplats 1 Start: 10:0 

     350776 Anneli Jansson     23 Kisa SK                  10:00:00 
     214342 Marie Fröstad       6 Kungälvs OK              10:00:00 
     400014 Pernilla Karlsson   6 OK Landehof              10:00:00 
     239858 Christina Petters   6 Sjövalla FK              10:00:00 



D21  (10) 4970 m         Startplats 1             

     258646 Lisa Weimann        6 IK Uven                  10:00:00 
     263739 Karin A Thern       6 IFK Göteborg             10:02:00 
     700417 Yvonne Fjordside    6 Sävedalens AIK           10:04:00 
     707018 Marie Johansson     6 Göteborg-Majorna OK      10:06:00 
            Mette Byskov          Mariager Fjord OK        10:08:00 
     861130 Carolina Klasson   20 Ulricehamns OK           10:10:00 
     354392 Ida Hördegård       6 IFK Göteborg             10:12:00 
     722000 Lina Samor          6 Sävedalens AIK           10:14:00 
      14011 Sara Holmberg       6 Göteborg-Majorna OK      10:16:00 
     234937 Lotta Saetre        6 OK Landehof              10:18:00 



D21 MOTIO 5120 m         Startplats 1 Start: 10:0 

     436122 Emma Axelsson       6 Göteborg-Majorna OK      10:00:00 



D18  (1)  4370 m         Startplats 1             

     405545 Frida Strandberg    6 Sävedalens AIK           10:01:00 



D16  (1)  4640 m         Startplats 1             

     242225 Felicia Stuhlhofe   6 OK Landehof              10:00:00 



D14  (8)  3580 m         Startplats 1             

     362515 Cherie Sjöblom      6 Frölunda OL              10:00:00 
     345066 Helena Martinsson   6 Sjövalla FK              10:02:00 
     214367 Klara Pålsson       6 Kungälvs OK              10:04:00 
     302357 Erica Pettersson    6 Sjövalla FK              10:06:00 
     344586 Lydia Norin         6 Frölunda OL              10:08:00 
     226987 Elin Wahlgren       6 Sjövalla FK              10:10:00 
     950907 Danielle Fröstad    6 Kungälvs OK              10:12:00 
     302353 Clara Wallin        6 Sjövalla FK              10:14:00 



D12  (10) 2840 m                                  

     247967 Elvira Sellgren     6 Göteborg-Majorna OK      10:00:00 
     302359 Elin Pettersson     6 Sjövalla FK              10:02:00 
     247942 Jasmine Axmalm      6 Sävedalens AIK           10:04:00 
     218244 Anna Moberg        20 Vänersborgs SK           10:06:00 
     248903 Olivia Ullman       6 OK Alehof                10:08:00 
      37145 Fanny Andersson     6 Göteborg-Majorna OK      10:10:00 
      14171 Kajsa Jungbjer      6 FK Herkules              10:12:00 
     234417 Martina Kylebäck-   6 Sävedalens AIK           10:14:00 
     340230 Lina Pålsson        6 Kungälvs OK              10:16:00 
     344589 Julia Blom          6 Frölunda OL              10:18:00 



D10  (10) 2170 m         Startplats 1             

      14310 Hanna Boquist       6 IK Uven                  10:00:00 
     342409 Isabella Lago       6 Göteborg-Majorna OK      10:02:00 
     354655 Julia Bergdahl      6 Sävedalens AIK           10:04:00 
     345034 Evelina Hall        6 FK Herkules              10:06:00 
     229957 Emma Karlsson       6 OK Landehof              10:08:00 
     231105 Alva Sellgren       6 Göteborg-Majorna OK      10:10:00 
     249191 Sofia Klasson      20 Hestra IF                10:12:00 
     345107 Janneke Snijder     6 IK Uven                  10:14:00 
      27661 Frida Andersson     6 Göteborg-Majorna OK      10:16:00 
     234403 Anna Nordholm       6 Sävedalens AIK           10:18:00 



U3  (2)   2840 m         Startplats 1 Start: 10:0 

     242204 Adam Broberg        7 IF Rigor                 10:00:00 
     400004 Linnéa Bengtsson    6 Sävedalens AIK           10:00:00 



U2  (6)   2170 m         Startplats 1 Start: 10:0 

     344580 Axel Blom           6 Frölunda OL              10:00:00 
     423426 Sofia Borne         6 Frölunda OL              10:00:00 
     423440 Edvin Borne         6 Frölunda OL              10:00:00 
      14205 Rebecca Holl        6 IFK Göteborg             10:00:00 
     429825 Filippa Sandberg    6 Sjövalla FK              10:00:00 
            Linda Gezelius-Hu   6 Sävedalens AIK           10:00:00 



U1  (6)   2370 m         Startplats 1 Start: 10:0 

     263547 Isabella Hall       6 FK Herkules              10:00:00 
     247981 Erica Abrahamsson   6 FK Herkules              10:00:00 
     229602 Johanna Lundgren    6 Lerums SOK               10:00:00 
      14587 Ida Eriksson        6 OK Landehof              10:00:00 
     438670 Sanna Möller        6 OK Landehof              10:00:00 
     263502 Rasmus Fjordside    6 Sävedalens AIK           10:00:00 



INSKOLNIN 2710 m         Startplats 1 Start: 10:0 

            Klara Säfsten       6 FK Herkules              10:00:00 
     350774 Albin Jansson      23 Kisa SK                  10:00:00